Paulo Coelho Zahiras Pdf

0
3933

Coelho, Paulo – Zahiras

Paulo Coelho Zahiras Pdf

„Iš tiesų, žurnalistas. Turėsiu įsijungti automatinį atsakiklį, nes žinau, kokius klausimus jis man pateiks. Žinau, kaip prasidės interviu („Pakalbėkime apie naująją jūsų knygą – kokią svarbiausią žinią norite phpThumb generated thumbnailjpg perduoti savo skaitytojams?“). Žinau, koks bus mano atsakymas („Jei norėčiau perduoti žinią, parašyčiau vieną sakinį, o ne visą knygą“).

Numanau, kad jis teirausis mano nuomonės apie kritiką, kuri paprastai man būna labai griežta. Spėju, kad baigs pokalbį sakiniu: „Ar jau pradėjote rašyti naują knygą? Kokie artimiausi jūsų planai?“ O atsakymas bus: „Tai paslaptis“.

Interviu prasideda kaip tikėjausi.

– Pakalbėkime apie naująją jūsų knygą – kokią svarbiausią žinią norite perduoti savo skaitytojams?

– Jei norėčiau perduoti žinią, parašyčiau vieną sakinį, ne visą knygą.

– Kodėl rašote?

– Rašau, nes tai mano būdas dalytis su kitais savo emocijomis.

Tas sakinys taip pat iš automatinio atsakiklio, bet aš laiku susigriebiau:

– Šią istoriją galėčiau papasakoti kitaip.

– Papasakoti kitaip? Jūs norite pasakyti, kad nesate patenkintas savo knyga Laikas perpiešti ir laikas susiūti?

– Atvirkščiai, esu ja labai patenkintas. Tačiau man nepatiko ką tik jums duotas atsakymas. Kodėl rašau? Teisingas atsakymas būtų toks: rašau, nes noriu būti mylimas…“

Paulo Coelho „Zahiras“

„Meilė – laukinė galia. Kai stengiamės ją valdyti, ji mus sunaikina. Kai stengiamės įkalinti, paverčia vergais. Kai mėginame suprasti, supainioja mus ir sutrikdo. Ši galia žemėje yra tam, kad suteiktų mums laimės, kad priartintų mus prie Dievo ir prie mūsų artimo. Bet mylint taip, kaip dabar mylime, kiekvienai ramybės minutei tenka valanda sielvarto“.

Paulo Coelho Zahiras Pdf

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here