Mančesterio pasų centras siūlo patogesnį būdą atnaujinti Lietuvos pasą

0
609

Lietuvos piliečiai, norintys atnaujinti savo pasą, dažnai turėdavo keliauti į Londoną, tačiau dabar jie gali tai padaryti patogiau Mančesterio pasų centre. VFS Global, bendrovė, kuri valdo vizų ir pasų paraiškų centrus visame pasaulyje, siūlo šią paslaugą Mančesterio mieste.

Mančesterio pasų centre taikomas papildomas aptarnavimo mokestis, kuris siekia 15,90 EUR (mokamas GBP svarais sterlingų pagal oficialų valiutos keitimo kursą). Klientai gali atsiskaityti už suteiktas paslaugas banko kortele arba grynaisiais pinigais (Pasų centruose Edinburge, Mančesteryje ir Birmingame – tik banko kortele).

Visuose vizų centruose yra numatytos rampos neįgaliųjų patekimui, o klientams, turintiems negalią arba kuriems reikalingi pritaikymo neįgaliesiems reikalavimai, raginama kviesti ką nors jiems padėti. Vizų centruose taip pat yra keltuvai, o darbuotojai yra pasirengę padėti visiems klientams, turintiems specialių poreikių.

Saugumo taisyklės vizų centruose numato apribojimus, tokius kaip draudimas naudoti mobiliuosius telefonus, nešiojamuosius kompiuterius, nešiojamus grotuvus, elektronines knygas, foto ir vaizdo įrangą bei kitus atskirus elektroninius prietaisus. Taip pat draudžiama lankyti vizų centrus su bet kokio tipo šaunamaisiais, trauminiais ar pneumatiniais ginklais, elektriniais amortizatoriais, dujų užtaisais ir kitomis savigynos priemonėmis.

Alkoholio ir maisto produktų atvežimas į vizų centrus taip pat draudžiamas. Be to, klientams primenama, kad vizų centruose nėra numatyta asmeninių lankytojų daiktų saugojimo vieta, todėl jie turi pasirūpinti savarankiškai ir iš anksto daiktų saugojimu.

Šios naujovės leidžia Lietuvos piliečiams, gyvenantiems ar aplankantiems Mančesterį, patogiau atnaujinti savo pasą, nereikėdami keliauti į Londoną. Tai taip pat palengvina vizų ir pasų gavimo procesą tiems, kurie gyvena šiaurės Anglijoje ar Škotijoje.

Nors Mančesterio pasų centras yra naujas patogumas Lietuvos piliečiams, svarbu atkreipti dėmesį į kelias detales. Prieš kreipdamiesi į pasų centrą, būtina užsiregistruoti internetu, kad būtų galima užsitikrinti laiko rezervaciją. Be to, prieš lankantis pasų centre, reikia atidžiai peržiūrėti reikalaujamų dokumentų sąrašą ir įsitikinti, kad visi jie yra tvarkingi bei paruošti pateikimui.

Klientai, kuriems gali prireikti pagalbos lankantis pasų centre dėl specialių poreikių, turėtų iš anksto susisiekti su centru, kad būtų galima užtikrinti tinkamą aptarnavimą. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į draudimus ir apribojimus, susijusius su daiktais, kuriuos galima atsinešti į pasų centrą, kad nebūtų kliūčių atnaujinant pasą.

Galų gale, Mančesterio pasų centras yra puiki alternatyva Lietuvos piliečiams, norintiems atnaujinti savo pasą be reikalo keliauti į Londoną. Ši naujovė ne tik palengvina pasų atnaujinimo procesą, bet ir sutaupo laiko bei pinigų tiems, kuriems anksčiau tekdavo ilgai keliauti dėl šios paslaugos.

https://passport.vfsglobal.com/ppt/lt/ltu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here