LRT Tiesiogiai Užsienyje: Kaip tai padaryti ir kodėl jums reikės VPN

0
1157

Jei esate užsienyje, tačiau norite žiūrėti Lietuvos radijo ir televizijos transliacijas tiesiogiai, galite susidurti su geografinių apribojimų problema. Tačiau yra būdų, kaip tai apeiti, ir vienas iš jų yra naudoti Virtualų Privatų Tinklą (VPN).

VPN yra būdas užkirsti kelią trečiosioms šalims, kaip antai interneto paslaugų teikėjams, vyriausybėms ar netgi žvalgybos organizacijoms, stebėti jūsų internetinės veiklos. Be to, naudojant VPN, galite pasiekti turinį, kuris yra prieinamas tik tam tikroje šalyje, pavyzdžiui, Lietuvos televizijos transliacijas.

https://www.lrt.lt/mediateka/tiesiogiai/lrt-televizija

Tam, kad galėtumėte žiūrėti LRT transliacijas tiesiogiai užsienyje, turite pasirinkti VPN paslaugą. Yra daugybė VPN paslaugų, tačiau mes rekomenduojame Private Internet Access (PIA) VPN.

PIA yra patikima, greita ir saugi VPN paslauga, kuri užtikrina jūsų privatumą ir anonimiškumą internete. PIA turi didelį serverių tinklą, kuris padeda apeiti geografinius apribojimus ir pasiekti LRT transliacijas tiesiogiai iš bet kurios pasaulio vietos.

Norėdami naudoti PIA, turite atsisiųsti ir įdiegti jų programinę įrangą, prisijungti prie PIA VPN serverio, kuris yra Lietuvoje, ir tuomet galėsite žiūrėti LRT transliacijas tiesiogiai užsienyje.

Rekomenduojame PIA VPN paslaugą visiems, kurie nori žiūrėti LRT transliacijas tiesiogiai užsienyje ir tuo pat metu užtikrinti savo privatumą ir saugumą internete. Spustelėkite nuorodą https://www.privateinternetaccess.com/, kad užsisakyti PIA VPN ir pradėti žiūrėti LRT tiesiogiai iš bet kurios pasaulio vietos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here