Lehane Kuždesių sala

0
4299

Lehane Kuždesių sala

virselis 400

Lehane Kuždesių sala pdf

Tos akys – nors ir užaldytos laiko, jos staugė. Norėjosi įlįsti į nuotrauką ir nuraminti: ne, ne, ne, viskas gerai, viskas gerai. Ša. Norėjosi ją laikyti apglėbus, kol nurims drebulys, ir pasakyti, kad viskas bus gerai.
Reičelė Solando dingo kaip į vandenį. Ji ištrūko pro užrakintas kameros duris. Praėjo nepastebėta pro kelias apsaugos užkardas.
Išėjo palikusi abi poras batų ir… paslaptingą skaičių seką ant popieriaus lapo:

AŠ 47
JŲ BUVO 80
+ JŪS 3
MES 4
O KAS 67?

Du pareigūnai, atvykę tirti mistiško Reičelės Solando dingimo, netrukus pasijus izoliuoti saloje, kurią nuo žemyno visiškai atskirs didžiausia per tris dešimtmečius audra. Kol vėjas ir vanduo nenuplovė paskutinių Reičelės Solando pėdsakų, jie privalės įminti jos dingimo mįslę ir atskleisti paslaptis, kurias saugo Kuždesių sala.

Apie autorių

Prieš tapdamas visame pasaulyje pripažintu rašytoju Dennis Lehane (pasaulinio bestselerio „Mistinė upė” autorius) dirbo su psichiškai neįgaliais vaikais, padavėju kavinėse, parkavo automobilius, vairavo limuzinus, pardavinėjo knygas ir krovė traktorius. Vienintelis dalykas, ko jis gailisi neišbandęs, tai turėti savo barą.

D. Lehane yra parašęs septynis romanus ir apsakymų rinkinį. Jo rašymo stilius primena puikius Hitchcocko filmus, kur šešėliuota juodai balta aplinka, neįprastas kameros kampas, pritildyta muzika ir, svarbiausia, lėtais žingsneliais kuriama įtampa kuria su niekuo nesulyginamą atmosferą, keliančią norą karštligiškai versti puslapius ir sužinoti, kas bus toliau… D. Lehane romanas „Mistinė upė” virto keliais Oskarais apdovanotu filmu, kurį režisavo Clintas Eastwoodas. Tikru tour de force vadinamą romaną, kurį laikote rankose, šiuo metu su Leonardo DiCaprio ekranizuoja ne mažiau garsus kino grandas – režisierius Martinas Scorsesė.

Lehane Kuždesių sala pdf

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here