Kaip naudoti Smart IPTV (SIPTV) savo Smart TV?

0
1674

Smart IPTV (SIPTV) yra ne tik Android programėlė, ji taip pat yra prieinama daugybei skirtingų Smart TV platformų. Kai kuriomis platformomis jūs negalėsite rasti jos oficialių programų parduotuvėse, todėl turėsite atsisiųsti ją iš jų oficialios svetainės. Rašant šį tekstą, SIPTV palaikomi įrenginiai yra Android TV, Amazon Fire TV, LG Smart TV, Samsung Smart TV ir MAG įrenginiai. Taigi, jei turite bet kuriuos iš šių įrenginių, tuomet turėsite galimybę naudoti SIPTV be jokių problemų.

Jeigu norite nustatyti SIPTV ant savo Smart TV, tai padaryti yra lengva. Tačiau reikia atsiminti, kad nustatymas priklauso nuo to, koks Smart TV jūs turite. Jei turite Samsung Smart TV su Tizen OS, nustatymui reikia laikytis skirtingų žingsnių, o LG Smart TV su WebOS reikalauja skirtingų diegimo žingsnių. Abiem atvejais mes apžvelgsime nustatymo žingsnius.

Kaip sukonfigūruoti SIPTV „Samsung Smart TV“?

Deja, Samsung nežinomų priežasčių dėl pašalino SIPTV programą iš oficialios Samsung programų parduotuvės, bet tai nereiškia, kad jūs negalite jos įdiegti į savo įrenginį. Tizen OS televizoriais ir ne Tizen OS televizoriais reikia laikytis skirtingų žingsnių.

Tizen OS Jei turite Samsung TV su Tizen OS, jūs turite įdiegti ją per išorinę USB atmintinę. Tiesiog atsisiųskite ir išskleiskite Tizen Widget zipinį katalogą iš jų oficialios svetainės į USB atmintinę. Įdėkite USB atmintinę į savo Samsung televizorių ir programa automatiškai atsiras „Mano programos“ skirtuke. Įsitikinkite, kad zip-failo turinys yra išskleistas į USB atmintinės šaknį. Po to galite pašalinti USB atmintinę, o programa vis tiek bus jūsų televizoriaus sąraše.

Ne Tizen OS Jei turite Samsung TV, kuris neturi Tizen OS, tada turite atsisiųsti kitą failą. Pirmiausia atsisiųskite Orsay Widget failą į išorinę USB atmintinę

ir įdėkite ją į savo televizorių. SIPTV programa atsiras Samsung programų skirtuke. Kai programa bus matoma televizoriuje, jūs galite saugiai pašalinti USB atmintinę iš televizoriaus.

Kaip sukonfigūruoti SIPTV „LG Smart TV“?

Laimei, oficiali LG programų parduotuvė vis dar siūlo SIPTV programą atsisiuntimui. Taigi, jums tiesiog reikia eiti į oficialią LG programų parduotuvę ir ieškoti SIPTV programos pramogų kategorijoje. Norint ją atsisiųsti ir įdiegti ją į savo LG TV, reikia paspausti tik vieną mygtuką. Kai programa bus įdiegta, galite naudoti SIPTV savo LG Smart TV be jokių problemų. Jei dėl kažkokios priežasties programa nėra prieinama jūsų šalyje, tada tiesiog prisijunkite per bet kurią palaikomą šalį LG programų parduotuvę ir atsisiųskite programą iš ten. Tuomet galite grįžti į savo originalią šalies paskyrą, ir programa vis tiek bus įdiegta ir prieinama naudoti jūsų televizoriuje.

Kaip pridėti IPTV kanalus į SIPTV?

SIPTV yra labai patogi naudoti, todėl kanalų ir grojaraščių pridėjimas nėra sudėtingas. Jei norite pridėti IPTV kanalus į SIPTV, jums reikia grojaraščio iš jūsų IPTV paslaugos tiekėjo. Grojaraštis gali būti M3U arba TXT formatu, nes abu formatai yra palaikomi. Čia yra kaip pridėti IPTV kanalus į SIPTV:

  • Eikite į SIPTV svetainę.
  • Pridėkite savo įrenginio MAC adresą MAC laukelyje.
  • Pasirinkite „Browse“ mygtuką ir pasirinkite M3U/TXT grojaraštį, kurį pateikė jūsų tinklas ARBA galite pridėti URL adresą, kuris veda į M3U/TXT grojaraštį. Taip pat galite pridėti EPG URL, jei jūsų paslauga jį palaiko.
  • Spustelėkite „Submit“ ir perkraukite SIPTV programą savo įrenginyje.
  • Programa turėtų per kelias minutes įkelti visus kanalus iš jūsų IPTV tiekėjo.

Ar Smart IPTV (SIPTV) yra geriausia IPTV programa? Tai daugiausia priklauso nuo to, kokių įrenginių turite ir kiek patogu jums nustatyti IPTV savo pasirinktuose įrenginiuose. Jei turite Samsung Smart TV ar LG Smart TV, SIPTV yra puiki programa, kurią reikia išbandyti. Ji prieinama kaip laikina versija kelioms dienoms, todėl galite išbandyti programą ir tik tada nuspręsti, ar norite pirkti pilną versiją.

Tačiau, jei jūsų pagrindinis naudojimo įrenginys yra Android TV ar Amazon Fire TV, tada yra daugybė kitų IPTV programų, kurių galite naudoti, kai kurių iš jų yra visiškai nemokamų. Taigi, viskas priklauso nuo jūsų pageidavimų. Bet kiek tai susiję su IPTV leistuvų programomis Smart TV, SIPTV yra viena iš geriausių programų rinkoje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here