Čikagos 10 populiariausių lankytinų vietų

0
908
Čikagos 10 populiariausių lankytinų vietų
Wonderful Chicago Skyline at sunset.

Jei planuojate keliauti į Čikagą, tikrai norėsite žinoti, kur verta apsilankyti. Šiame straipsnyje aptarsime Čikagos 10 populiariausių lankytinų vietų, kurios keliautojams siūlo nepakartojamas patirtis ir įspūdžius.

Čikaga yra didžiausias miestas Ilinojaus valstijoje, JAV. Tai yra svarbi kultūros ir pramonės centro, taip pat turizmo pritraukimo vieta. Čikagos architektūra, menas, muziejai ir restoranai yra tik keli iš daugelio dalykų, kurie patraukia tūkstančius keliautojų kiekvienais metais. Šiame straipsnyje aptarsime Čikagos 10 populiariausių lankytinų vietų, kurias reikia pamatyti keliaujant Čikagoje.

1. Skydeck Chicago – Willis Tower

Skydeck Chicago – Willis Tower yra viena iš Čikagos žymių architektūrinių statinių. Šis bokštas yra 110 aukštų ir yra aukščiausias JAV pastatas už šiaurės Amerikos žemyno. Skydeck Chicago yra puiki vieta, kur galite mėgautis nuostabiu miesto vaizdu, apsilankę viršuje esančioje stiklo terasoje.

2. Millennium Park

Millennium Park yra viena iš populiariausių viešųjų parkų Čikagoje, kuris yra nuostabi vieta šeimoms ir draugams. Šis parkas yra žinomas savo architektūros statiniais, kaip Cloud Gate (The Bean), Crown Fountain ir Lurie Garden.

3. Navy Pier

Navy Pier yra viena iš lankomų turistų vietų Čikagoje. Tai yra ilga pakrantė, kuri yra pilna pramogų. Ten yra daug restoranų, renginių, vaikų atrakcijų, teatrų ir suvenyrų parduotuvių.

4. Field Museum

Yra vienas iš didžiausių ir žinomų muziejų JAV. Šis muziejus yra žinomas savo tyrėjų ir tyrinėjimų projektų, kurie yra skirti gamtai ir žmonėms. Jo rinkiniai apima viską nuo dinozaurų kaulų iki senovės žmonių meno. Ypač įspūdingas yra Sue – didžiausias T. rex kaulų rinkinys pasaulyje, kuris yra vienas iš pagrindinių muziejaus objektų. Be to, muziejuje yra daugybė interaktyvių parodų ir renginių, kurie patraukia žmones iš viso pasaulio. Visi, kurie domisi gamtos istorija ir jos raida, turėtų apsilankyti Field Museum.

5. Art Institute of Chicago

Art Institute of Chicago yra vienas iš garsiausių muziejų JAV. Šis muziejus yra puiki vieta susipažinti su menininkų kūryba iš viso pasaulio. Jame yra daugybė meno kūrinių, tarp kurių yra garsusis amerikiečių tapytojas Grant Wood.

6. Willis Tower

Willis Tower yra vienas iš Čikagos žymių pastatų. Tai buvusi Sears Tower ir anksčiau buvo aukščiausias pastatas pasaulyje. Dabar tai yra vienas iš populiariausių turistų pritraukimo objektų, kuriame galite mėgautis nuostabiu miesto vaizdu.

7. Chicago Riverwalk

Chicago Riverwalk yra nuostabi vieta pasivaikščiojimams ir poilsio laikui. Ši vieta yra visiškai nemokama ir pilna jaukumo, taip pat įspūdingų vaizdų. Ypač rekomenduojama pasivaikščioti vakare, kai šviesos sukuria ypatingą atmosferą.

8. Shedd Aquarium

Shedd Aquarium yra vienas iš didžiausių akvariumų pasaulyje. Jame yra daugybė vandens gyvūnų, tarp kurių yra delfinų, banginių ir neriesų. Tai yra puiki vieta, kur galite pažinti Čikagos vandens pasaulį.

9. John Hancock Center

John Hancock Center yra vienas iš didžiausių ir garsiausių Čikagos pastatų. Tai yra puiki vieta, kur galite mėgautis nuostabiu miesto vaizdu. Jame taip pat yra restoranai, kavinės ir suvenyrų parduotuvės.

10. Museum of Science and Industry

Museum of Science and Industry yra vienas iš didžiausių mokslinių muziejų pasaulyje. Jame yra daugybė interaktyvių eksponatų, kuriuose galite mokintis ir atrasti daug naujų dalykų. Tai yra puiki vieta, kur galite leisti laiką su šeima ir draugais.

  1. Kiek kainuoja Skydeck Chicago biletai? Bilietų kaina priklauso nuo to, kokio laiko norite apsilankyti. Standartiniai bilietai kainuoja apie $25.
  2. Ar turėčiau pirkti bilietus iš anksto? Rekomenduojame pirkti bilietus iš anksto, ypač jei planuojate lankytis populiariausiomis valandomis. Tai leis jums išvengti ilgų eilėse laukimo laikų.
  1. Ar Navy Pier yra nemokama vieta? Navy Pier yra nemokama vieta, tačiau reikia mokėti už atrakcijas ir kitas paslaugas.
  2. Ar galiu fotografuoti Willis Tower viršuje? Taip, turistai gali fotografuoti Willis Tower viršuje. Tačiau reikia laikytis saugumo taisyklių ir nepamiršti saugos apsaugos.
  3. Ar galima lankytis Art Institute of Chicago nemokamai? Art Institute of Chicago turi nemokamą dieną kiekvieną antrosios savaitės pirmadienį, taip pat yra kelių rūšių nuolaidų. Rekomenduojame patikrinti bilietų kainas prieš apsilankant.

Čikaga yra puiki vieta, kur galite leisti savo laiką ir susipažinti su nuostabia architektūra, menais ir pramogomis. Skydeck Chicago – Willis Tower, Millennium Park, Navy Pier, Field Museum, Art Institute of Chicago, Willis Tower, Chicago Riverwalk, Shedd Aquarium, John Hancock Center ir Museum of Science and Industry yra tik keli iš Čikagos 10 populiariausių lankytinų vietų, kurias reikia pamatyti. Rekomenduojame planuoti savo kelionę iš anksto, kad galėtumėte mėgautis Čikagos kultūros ir pramogų pasirinkimu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here